Bakan Bolat, Ankara'da Esnaf Buluşması'na katıldı

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok ile birlikte, AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Esnaf Buluşması'na katılarak, Ankara'nın ticaret erbabıyla bir araya geldi.

Bakan Bolat, Ankara'da Esnaf Buluşması'na katıldı

Bakan Bolat, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok ile birlikte, AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Esnaf Buluşması'na katılarak, Ankara'nın ticaret erbabıyla bir araya geldi.

Bolat açıklamasında "Esnaflara sağladığımız, hem ekonomik geleceğimiz için hem zanaatın ve üretimin gelişmesi için ülkemiz genelinde Gelir Kaybı Desteği ve Kira Desteği adı altında 4,6 milyar TL’yi aşan tutarda destek sağladığımızı ve bu tutarın 210,1 milyon TL’lik bölümünü Ankara ilimizdeki ticaret erbabımız için kullandığımızı ifade ederek desteklerimizin süreceğini belirttik." dedi.

 Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok'a başarılar dileyerek, Cumhuriyetin başkenti Ankara'nın 31 Mart yerel seçimlerinde hak ettiği hizmete AK Belediyeciliğine tekrar kavuşacağına yürekten inandığını belirtti.

  Hibya Haber Ajansı